středa 14. září 2016

Nečekaný unboxing

Ahoj :)
Původně jsem pro vás dnes měla přichystaný trochu jiný článek, potom se mi ale stalo něco, co jsem vůbec nečekala.

Posledních pár dnů mi nebylo moc dobře, měla jsem horečku, bolelo mě v krku, byla jsem pořád naštvaná a ani se mi moc nechtělo číst. Dnes jsem ale po škole přišla domů a v pokoji uviděla balíček. Nejprve jsem si myslela, že mi přišly knížky z Book Depository, potom jsem si ale všimla razítka Knihcentra.

Nejprve jsem byla docela zmatená - nic jsem si tam neobjednávala a i kdyby, vždy si balíček nechám zavézt na prodejnu, kde si ho vyzvednu. Navíc jsem si nevybavovala ani žádnou soutěž pořádanou tímto knihkupectvím...


Bublinková fólie na nervy :D... Už tušíte? :)


Tady je, krasavice :)

 Na knížky ze série Původní česká detektivka od MOBY jsem se dívala už dlouho a tak jsem ráda, že si jednu budu konečně moci přečíst. Jak možná už víte, detektivky, krimi a thrillery jsou knížky přesně pro mě :)

Strašidla z Woodlandu napsal Jaroslav Kuťák a knížka je poměrně nová, byla vydána před pár měsíci.

Oficiální anotace:
Prastaré stromy, neprostupné hvozdy, zarostlé trnitými keři. Takový je les, kolem kterého krouží golfisté na hřišti Woodland. Jen málokdo se odváží opustit bezpečí otevřeného prostoru, přebrodit potok a jít hledat zatoulaný míček.

Už se na ni moc těším a pak vám dám určitě vědět, jak moc se mi líbila :)Teď se dostávám ale k tomu hlavnímu - od koho vlastně je??? Po chvilce přemýšlení jsem si vzpomněla, že jsem o nějaké knížky z této série soutěžila, bylo to však už někdy o prázdninách a já na to dočista zapomněla. Po chvilce hledání jsem tu soutěž konečně našla - soutěžila jsem na stránce Centrum detektivky. 

Nejspíš právě kvůli odesilateli (Knihcentrum) a také nálepce vevnitř knihy jsem si to ihned nespojila. 

 Ještě jednou bych tak moc chtěla poděkovat Centru detektivek za skvělou soutěž a Knihcentru za to, že věnovalo tyto knihy (byla ještě jedna pro druhého výherce). Strašně moc mi to zlepšilo den! :)


Jaké jsou vaše nové přírůstky do knihovničky? :) 
 

12 komentářů:

 1. Gratuluji!! Stejně zmatená jsem byla o prázdninách. Přišel mi balíček z Knižního klubu, jako výhra. Nakonec jsem stejně jako ty, zjistila, že jsem soutěžila na centrum detektivky. :-D A vyhrála jsem Němý křik!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Němý křik bych si také chtěla moc přečíst :)

   Vymazat
 2. Taktéž gratuluji! :)
  Taková překvapení jsou hodně milá, nedávno se mi taktéž něco podobného přihodilo. Tak ať se knížka líbí ^^

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Už jsem za půlkou, čte se naprosto skvěle a zatím jsem z ní nadšená :)

   Vymazat
 3. Nečekaná překvapení, zapomenuté výhry, nebo nalezená pětikoruna v kapse od kalhot. To všechno řadím do kategorie "dárky ode mě pro mě", které mi (a doufám, že i tobě :D) udělají kolikrát větší radost, než když se na něco doopravdy těším a čekám, až to přijde :D

  OdpovědětVymazat
 4. Jéé, tak to ti moc gratuluju! :) Já si naposled koupila knížku včera - od Nickaa Hornbyho :)

  AXE Giveaway | Another Dominika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Od Nicka Hornbyho jsem zatím nic nečetla.. jakou knížku sis koupila? :)

   Vymazat
 5. Gratuluji :-) nečekaná knížka potěší dvojnásob :D

  OdpovědětVymazat
 6. No tak to je pěkné, gratuluji. :-)

  OdpovědětVymazat