sobota 15. října 2016

Ruka v gypsu - Jak budu psát recenze???

Krásný večer všem :)

Vzhledem k tomu, že se mi ted' asi nepoštěstí psát články moc často, řekla jsem si, že by bylo fajn vám alespoň říct, co se děje.
Po několika dnech křečí a pálení v prstech, nateklé a rudé ruce, neschopnosti pohybu a taky šesti doktorech, kteří mě odmítli (naše nemocnice je super :)) jsem to v pátek už nevydržela a jela do nemocnice asi 40 minut cesty, kde mi oznámili zánět šlach, klidový režim, nasadili nějaký prášky a řekli, že dostanu na ruku dlahu. Já debil si myslela, že to bude taková ta klasická modrá ortéza (ona ta nemocnice je taková zastaralá a pan doktor už byl v důchodovém věku) a že tomu tam prostě říkají dlaha :D Takovou ortézu jsem měla už mnohokrát a snad na všech částech těla, dalo se s ní i psát a celkově rukou v pohodě hýbat.
Pak si pro mě ale přišel sanitář, odvedl mě vedle a já teprv pochopila, co tou dlahou mysleli :D (Nikdy by mě nenapadlo, že na zánět se dává sádrová dlaha, fakt ne). 
Pan doktor byl ale fakt skvělej (oproti těm u nás), hodnej, milej a měla jsem chuť ho obejmout za to, že byl první, kdo mi po několika dnech konečně pomohl.

Takže jsem odjížděla s rukou v dlaze. Největší problém na tom všem je asi to, že nedokážu tu ruku v podstatě otočit dlaní dolů a celkově se o to ani nesnažím, protože sice jsem zažila už mnohokrát větší bolesti a na toto se rozhodně neumírá, ale nic příjemnýho to není. Proto já, která už od sedmé třídy píšu všemi deseti, musím psát jen všemi pěti a to mi rozhodně nestačí. Navíc ji mám na pravé ruce a jsem pravák, takže o to je to složitější.
(Dodatek: tento článek jsem psala hodinu a půl a psaní háčků a čárek třeba nad n nebo d je fakt na nic!)

Jako na potvoru mám ale na říjen pět recenzních výtisků. Jsem za ně opravdu neuvěřitelně vděčná, protože na všechny jsem se moc těšila a proto ty recenze prostě napsat chci. Nejspíš mi to sice bude trvat asi dýl, než ty knížky přečíst, ale tak co se dá dělat :) Nějak to zvládnout musím :)
Taky bych chtěla zveřejnit jeden unboxing, protože balíček mi přišel v pátek po příjezdu z nemocnice (asi jako bolestné :)) a ta knížka je prostě ÚŽASNÁ (a to to ani není detektivka!) a hrozně moc se na ni těším. Taky mám už od prázdnin napsaný jeden tag, který jsem ještě nevydala, takže pokud budu mít pocit, že je tu mrtvo, asi vám ho sem přidám :)
K tomu se pokusím sepsat ty recenze, abych je všechny co nejdřív stihla. Dvě knihy mi ještě nepřišly, tak snad tam ten termín bude posunutý třeba na listopad, ale tak ty tři předchozí bych stihnout měla :)

Má to ale i pár pozitiv

1. Díky běhání po doktorech jsem zameškala dvě hodiny němčiny.
2. Míň se bojím toho, že mě někdo přepadne (Víte, jak to tou sádrou bolí?)
3. Vzhledem k tomu, že s ní nedokážu psát, budu nejspíš místo testů zkoušená (snad) a být zkoušenej je milionkrát lepší než psát testy!
4. Při koupi zmrzliny jsem dostala mnohem větší kopeček než obvykle!!!! 
5. Při jezení nezdravého jídla nemám tak velké výčitky a říkám si, že přece zajídám bolest! :D

Ve skutečnosti to ale fakt zas tak moc už naštěstí nebolí (po tolika prášcích se nedivím) a otok taky splaskl, jen to prostě musím do toho začátku listopadu vydržet a doufám, že vy tu mou menší neaktivitu vydržíte taky a celkově mi to odpustíte :) Děkuju moc :) 

Mimochodem, víc mě teď stejně asi trápí rýma a bolení v krku! :D Áchjo, nesnáším podzim!!! :D 

Jak to teď zvládáte vy? :) 
Žádné komentáře:

Okomentovat